Öt-nullra nyertünk Balkányban

Az NB-III Tisza csoportjában 5-0-ra nyert a Nyíregyháza Spartacus Balkányban.
Balkány–Nyíregyháza Spartacus 0–5 (0–1)
Balkány, 200 néző, vezette: Szíjjártó.
Balkány: Varga I. – Gégény (Málik), Dán, Szabó I. (Görög), Tóth Z., Rácz, Vasas, Gilányi, Batári, Lovas, Bistyei (Román)
Edző: Selyem Nándor
Nyíregyháza Spartacus: Erdélyi – Kántor (Oláh), Markos, Jeddi, Charles, Orgován, Tóth T., Kató, Krajnc, Lovas (Demeter), Szilágyi N. (Kóder)
Edző: Balogh Zoltán.
Gólszerző:Szilágyi N. (5.p, 53.p.), Krajnc (55.p.), Tóth T. (83.p., 88.p.)
Kiállítva: Varga I. (61.)
A DVSC öt ponttal vezeti a tabellát Kisvárda előtt, harmadik a DVTK, a Szpari hatodik a tabellán.