Ötödször meccselünk a Pakssal
Az élvonalban ötödször találkozunk, eddig csak egyszer, tavaly ősszel Pakson sikerült nyernünk.
Paksi FC – Nyíregyháza Spartacus
Soproni Liga, 2. forduló
Augusztus 1. szombat 20.00
Paks, vezeti: Bede Ferenc, asszisztensek: Viszokai László, Farkas Balázs
Az eddigi találkozókon –egy kivételével- a hajrába zsúfolódtak össze az események, lehet, aki későn ér Paksra, az nem marad le semmiről?
Legutóbb Nyíregyházán találkozott a két csapat, akkor 2-2-es döntetlen született. Miskolczi László és Fekete Ádám góljaival egyenlítettünk a hajrában (82.p., 86.p.). Tavaly ősszel Pakson a hosszabbításban nyertük meg a meccset, Dosso adta a gólpasszt Bárányosnak. Előtte a paksiak nyertek a ráadás percekben Nyíregyházán. A legelső élvonalbeli összecsapáson egy kiállításokkal tarkított mérkőzésen 3-0-ra kikaptunk az „atomvárosban”. Százhatvanötödször játszunk idegenben élvonalbeli meccsen.
A vendéglátók a nyitó meccsen Zalaegerszegen 2-1-re kaptak ki. A legismertebb nyári igazolásuk Lisztes Krisztián, és továbbra is a paksiak csatársorát erősíti Tököli. Bedével legutóbb Debrecenben a Loki elleni meccsünkön találkoztunk.