Ötvenedszer az élvonalban

Hegedüs Tibor szombaton ötvenedszer játszik az élvonalban, pont az ellen a Kaposvár ellen, ahol ő is megfordult korábban.
Hegedüs Tibor a Szpari örökébe lépő Kertvárosban is focizott. Ambrusz Árpival ketten, ők azok akik a folyamatosságot ma is képviselik a kertvárosi játékosok közül.
- Herédi Attilánál állandó csapattag voltam, az egyik legjobb időszakom az volt. Abban azegyüttesben 2004. őszén játszottam először az élvonalban, a Békéscsaba ellen kezdtük a bajnokságot és döntetlent játszottunk. Détári Lajosnál kikerültem a kezdőből, nem számolt velem, és akkor télen Kaposvárra kerültem. Jó volt a kaposvári gárda, jól éreztem ott magam. Az akkori csapatból nagyon sokan most is szerepelnek majd a mérkőzésen.
Volt egy nagyon jó meccsen Kaposváron, és a győriek a nyári szünetben átigazoltak. Győrben már nem éreztem magam olyan jól, mint Kaposváron, de onnan sem haraggal jöttem haza. A tavalyi év mindig emlékezetes lesz, hisz a Fradi előtt megnyertük a bajnokságot. Igaz, nekem nem a tavaszi volt a legjobb idényem, Gálhidi Györgynél is kikerültem a csapatból. Bár akkor sok minden megfordult a fejemben, de szerencsére rövid volt a szünet, így maradtam itt. Most ismét érzem Révész Attila és az edzők bizalmát, eddig csak egy meccsről hiányoztam. Azt mondhatom ez az egyik legjobb szezonom.

- Mit vársz a szombati meccstől?
- Idegenben is veszélyesek a kaposváriak. Nagyon küzdelmes kiegyensúlyozott csatára számítok, de nyerünk 2-1-re.

- Ősszel megszerezted az első gólt az élvonalban. Hét közben az edzéseken távolról gyakran eredményes vagy. Szombaton nem lesz újabb találatod?
- Most ezen a héten megbeszéltük az edzőkkel, hogy sokat gyakorolom a távoli lövéseket, mert az utóbbi mérkőzéseken, ha lehetőségem volt nem tudtam élni vele. Nagyon szép lenne, ha korábbi csapatom ellen, az ötvenedeik élvonalbeli mérkőzésemen gólt is szereznék. A legfontosabb az, hogy megszerezzük a három pontot.