Ovsiyenko küzdelmes mérkőzésre számít -2010.04.01.-
A külföldi játékosaink is tudják, hogy a pénteki találkozó presztizs csata lesz.
Ovsiyenko Volodymyr a szpari.hu-nak elmondta, hogy hétközben sokat beszéltek a pénteki meccsről, és a külföldi játékosok is tudják, hogy igazi presztizs csata vár a csapatra.
- Nekünk nagyon sokat jelentene, ha ezen a mérkőzésen legalább pontot vagy pontokat tudnánk szerezni. Ami a legfontosabb, hogy feledtessük a legutóbbi bajnoki meccset a szurkolóinkkal. Amit megígérhetek, hogy most az utolsó percig, minden energiánkkal küzdeni fogunk. Nagyon fontos, hogy sokkal kompaktabbak, zártabbak legyünk, és mindenki kivegye a részét a védekezésből és a támadásból is. Ha ezeket sikerül megvalósítanunk, akkor meglephetjük a vendégeket. Igyekszünk ezért mindent elkövetni.
- A Liga Kupa meccsen Debrecenben már közelről is megismerhetted a Loki támadó játékosait, és azt is tapasztalhattad, hogy távoli lövéseik is nagyon veszélyesek. Hogyan készülsz erre?
- Nagyon sok jó és veszélyes játékosa van a vendég együttesnek, ezt jól tudom. Többször is láttam már őket. De alapvetően minden mérkőzésre egyformán készülök, ebben a tekintetben nem teszek különbséget. Az biztos, hogy a találkozó légköre más, mint a többié, és remélem a szurkolóink is támogatnak majd minket.