Pákolicz még nem edzett az MTK-nál -2010.06.22.-

Pákolicz Dávid honlapunknak elmondta, hogy nem edzett az MTK-val.

Pákolicz Dávid honlapunknak elmondta: tévesen írtuk le, hogy az MTK-nál edzett.

- A kölcsönadási szerződésem június 30-án jár le a Szparinál, így addig nem is dolgozhatok más csapatnál. Várom a fejleményeket. Az tény, hogy a fővárosi klub leigazolna, de erről a két klub -a Győri ETO és az MTK- még nem egyezett meg- mondta Pákolicz Dávid.

 

Pákolicz Dávid tavaly nyáron érkezett az ETO kölcsönjátékosaként a Spartacushoz. Az elmúlt szezonban 21 meccsen 883 percet focizott, kilenc alkalommal szerepelt a kezdőben, és két gólt szerzett. A támadó játékos összesen 61 élvonalbeli meccsen játszott, négy gólos.