Paks előtt
Nagy várakozással készülődnek a játékosaink a paksi túrára.
A csapatunk este tartotta az utolsó edzést a holnapi mérkőzés előtt. A gyakorlás végén két játékost kérdeztünk a várakozásaikról. Először Igor Bogdanoviæ válaszolt.
- A bajnoki rajt előtti utolsó meccsen Vranovban, Andorka Péter kétszer is gólt passzt adott neked. Elárulhatjuk a szurkolóinknak, hogy utána megígérted Péternek: visszaadod a „kölcsönt”, a gólpasszt. Nem is kellett sokáig várni rá, a szezon első gólját a beadásodból szerezte Péter. Most hogy beszéltétek meg, ki adja a gólpasszt és ki lövi a gólt?
- Nem beszéltünk erről, de már öt vagy hat éve jól ismerjük egymást, és a pályán is jól tudunk együttműködni. Amúgy elsősorban nem az a fontos, hogy ki lövi a gólt, hanem az hogy nyerjen a Szpari. Remélem, hogy Pakson is jó eredményt tudunk kiharcolni. Úgy látom, hogy a csapat mindent bele fog adni, meglátjuk ez mire lesz elég?
Zabos Attila tavaly ősszel is járt Pakson, őt is a várakozásairól kérdeztük:
- Tavaly Pakson nyertünk, és ezt a jó sorozatot nem szeretnénk megszakítani! De félre téve a viccet, egészen biztos, hogy nehéz, küzdelmes mérkőzés elé nézünk. A paksiak is nyilván szeretnének jól indulni otthon, és ez a múlt heti eredményük miatt is fontos. Nekünk meg kell erősítenünk az önbizalmunkat, hogy aztán a következő hazai meccsen is megfeleljünk az elvárásoknak. Egyre jobb a csapat is, bizakodó vagyok.