Pápára látogatunk -2009.10.21.-

Szombaton Pápán folytatjuk a bajnokságot, az élvonal egyik újoncához látogatunk.

Lombard Pápa Termál FC – Nyíregyháza Spartacus

Soproni Liga 12. forduló

Október 24. szombat, 17.00

Pápa, Perutz stadion

Játékvezető: Iványi Zoltán, asszisztensek: Albert István, Vígh Tibor

Az élvonalban eddig kétszer találkozott a Szpari a Pápával, a 2004-2005-ös szezonban. 2004 őszén volt az első meccs Nyíregyházán, akkor a vendégek nyertek, 0-2 lett a végeredmény Germán és Medved góljaival. Tavasszal Pápán gól nélküli döntetlent játszottunk a dunántúli együttessel.

A vendéglátóknál szerepel Bárányos Zsolt és Sipos Tamás, akiket Nyíregyházáról is ismerhetünk. Véber György csapata ugyan rosszul kezdte az idényt (három vereség), de utána egy hatos nyerő sorozatuk következett, amelyet Újpesten kezdtek, majd négy egymást követő hazai győzelemmel folytattak, és a kispesti sikerükkel zárták a nyerő szériát. A két legutóbbi fordulóban vereséget szenvedtek, otthon a Szombathelytől kaptak ki, múlt héten Zalaegerszegen hagyták a pontokat.

A pápai együttes szerdán még Magyar Kupa meccset játszik Székesfehérváron.

Iványi legutóbb az MTK ellen döntetlenre végződött mérkőzésünket vezette.