Pécsen nyertek az ifik
U-19
U-19-es, I. osztályú bajnokság
Pécs – Nyírsuli 1-2 (1-1)
Nyírsuli: Sánta – Turbucz, Bíró, Bodó, Torma – Matykó – Szántó (Gondor, 46.p.), Kövér (Fehérvári, 90.p.), Kapin (Papp M., 51.p.), Csáki (Lipcsei A., 83.p.) - Batizi (Liptai, 88.p.)
Edző: Szatke Zoltán
Gólszerző: Csáki 2
A hosszú út ellenére nagyon motiváltan játszott a csapat, és mindenki kivette a részét a sikerből, ezért az egész csapat dícséretet érdemel.
U-17
U-17-es, I. osztályú bajnokság
Pécs – Nyírsuli 1-3 (0-3)
Nyírsuli: Molnár (Gégény, 46.p.) – Pócsi, Katona, Deák, Tamás (Krasznai, 46.p.) - Majoros, Balogh Z. (Borbély, 46.p.), Gergely, Pankotai – Hegyesi (Szabó A.), Banka Sz.
Edző: Pók István
Gólszerző: Gégény, Majoros
Jók: Gégény, Majoros
Nagyon jó játékkal kezdett a Nyírsuli, és az első negyedórában el is döntötték a meccset. Aztán kiütéses győzelem helyett hagyták felállni az ellenfelet, és egy gyatra második félidőt produkált az együttes.
U-18
U-19-es, II. osztályú bajnokság, Keleti csoport
Nyírsuli – DVSC 1-2 (0-1)
Edző: Fogarassy Zsolt
Gólszerző: Villás
U-16
U-17-es, II. osztályú bajnokság, Keleti csoport
Nyírsuli – DVSC 0-1 (0-0)
Edző: Bessenyei Gyula
U-15
U-15-ös, I. osztályú bajnokság
Kazincbarcika – Nyírsuli 0-4 (0-0)
Edző: Hokk Béla
Gólszerző: Daru 2, Szilvási, Balogh G.
U-13
U-13-as, I. osztályú bajnokság
Kazincbarcika – Nyírsuli 5-3 (2-0)
Edző: Gáspár László
Gólszerző: Gazdag 2, Papcsák
Nagybányai torna:
Nyírsuli - Bistrica 10-0
Nyírsuli – Baia Mare 6-0
Nyírsuli – Viroel Mateianu 3-3
Nyírsuli – Xela Baia Mare 2-2
Nyírsuli – LPS Satu Mare 2-3
2. helyezett lett a csapat, a legjobb mezőnyjátékos Vámos Márk.
U-12
Nagybányai torna:
Nyírsuli - Bistrica 5-2
Nyírsuli - FC Simleu 15-0
Nyírsuli - Déva 8-1
Nyírsuli - Gloria Bistrica 3-0
1. helyezett lett Kiss Miklós csapata, a torna gólkirálya Péter Bence lett.