Pénteken jön a Fradi

Pénteken 13 órától a stadionban az FTC-vel játsszunk barátságos labdarúgó mérkőzést. - Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
Nyíregyháza Spartacus - FTC
Előkészületi mérkőzés
Nyíregyháza, Városi Stadion
Február 27. péntek 13.00
A mérkőzés a stadionban kerül sorra. Csak az új lelátó lesz nyitva. A mérkőzésre a bérletesek, VIP bérletesek ingyen jöhetnek. A tisztelet bérletek nem érvényesek. A belépő 500 forint lesz.
Mint ismert a Fradi korábbi "száműzetése" óta az NB II Keleti csoportjában szerepel. A 2006-2007-es bajnokságban a sokszoros magyar bajnokkal szemben vívtuk ki a feljutást.
A legpatinásabb magyar fociegylettel abban az idényben csaptunk össze utoljára. Mint emlékezetes -a végelszámolásnál nagyon fontos- döntetlent vívtunk ki az Üllői úton. Ambrusz gólpasszából Montvai szerzett vezetést, majd Tököli egyenlített. 
Mint ismert a korábbi BL szereplő csapatot egy angol focibefektető vásárolta meg, és a szakvezetés is a szigetországot képviseli.