Pénteken lesz az ankét

Mint azt már korábban megírtuk, klubunk pénteken szurkolói ankétot tart, a Bujtosi Szabadidőcsarnok aulájában(előterében).
Február 15-én, pénteken 18 órakor a Bujtosi Szabadidőcsarnok aulájában(előterében) tartja a klubunk a szokásos idénynyitó szurkolói ankétot.
Az ankéton ott lesznek a labdarúgóink, a szakvezetők és a klub vezetése is. Bemutatják az újonnan érkezett játékosokat.
A klubvezetők ismertetik a tavaszi terveket.
Szokás szerint kérdezhetnek is majd a szurkolóink.

Minden Szpari szurkolót szeretettel várunk!