Pénteken nem árusítanak bérleteket
Szurkolóinkat kérjük, hogy a bérleteket csütörtökig vásárolják meg ezen a héten! Pénteken azok vehetik át a bérleteiket, akik csütörtökig már megvásárolták.
A torlódások elkerülése érdekében, pénteken csak a már megvásárolt bérleteket lehet átvenni a klubirodában, (9-15 óra között).
Kérjük szurkolóinkat, hogy csütörtökig vásárolják meg a bérletet az irodán, ekkor elkészítik a fényképeket is.
A mérkőzés előtt a pénztárakban már nem vásárolhatók meg a bérletek.
Természetesen a jövő héten hétfőtől újra vásárolhatók majd bérletek a klubirodán.
Szurkolóink megértését előre is köszönjük.
Kérjük szurkolóinkat, hogy csütörtökig vásárolják meg a bérletet az irodán, ekkor elkészítik a fényképeket is.
A mérkőzés előtt a pénztárakban már nem vásárolhatók meg a bérletek.
Természetesen a jövő héten hétfőtől újra vásárolhatók majd bérletek a klubirodán.
Szurkolóink megértését előre is köszönjük.