Pénteken sorsolnak

A labdarúgó NB I. 2007-2008-as bajnokságának sorsolását holnap tíz órakor tartják az MLSZ-ben.
A korábbi tervektől eltérően már holnap délelőtt megtartják az NB I-es bajnokság sorsolását az MLSZ-ben.

Pénteken kerül sor 2006-2007-es NB-I-es bajnokság legjobbjainak már megszokott díjazására: az év játékosa (Bozsik József-díj), a bajnokság gólkirálya (Szusza Ferenc-díj), az év felfedezettje (Hidegkuti Nándor-díj), az év edzője (Sebes Gusztáv-díj), az év játékvezetője (Hertzka Pál-díj) és az év sportújságírója (Molnár Dániel-díj) részesül jól megérdemelt elismerésben. Átadásra kerülnek majd Fair Play-díj különböző kategóriái is.