Pénteken Telkiben készül a csapat -2010.05.13.-
Csütörtökön délelőtt a stadionban edzett a Szpari.
A Spartacus a hétvégi Honvéd elleni bajnokira készül, ma délelőtt a stadionban edzett az együttes.
Az edzésre megérkezett Ovsiyenko is, aki néhány napot otthon pihent. A kapus elmondta, hogy nincsenek fájdalmai és már enni is tud. Várhatóan hétfőn ismét elkezdi az edzéseket.
Ismét külön gyakorol Böőr Zoltán, akinek a visszatérését egy újabb izomhúzódás akadályozta meg. A focista az idei szezonban valószínűleg nem tud visszatérni a játékba.
A holnapi nap a csapat a korábban már többször kipróbált MLSZ edzőközpontban készül a szombati bajnokira. Globall Football Park & Sporthotelbe délután érkezik a csapat, és az edzőközpont pályáján a mérkőzés időpontjában gyakorolnak.
Szombaton ebéd után Telkiből indul a Spartacus Kispestre. A mérkőzés a Bozsik Stadionban 18 órakor kezdődik.