Pénzbüntetés
A Nyíregyháza Spartacus – DVTK bajnoki mérkőzésen történtek miatt az MLSZ fegyelmi bizottsága mindkét klubot súlyos pénzbüntetéssel sújtotta.
Az MLSZ honlapján olvasható közlemény:
A Soproni Liga 23. fordulójában április 12-én lejátszott Nyíregyháza - DVTK találkozó botrányos nézőtéri eseményeit keddi ülésén súlyosan szankcionálta a fegyelmi bizottság: a hazai klubot 800 ezer, a diósgyőrit 1 millió forint pénzbüntetéssel sújtotta.
Mellékbüntetésként a Nyíregyházának a soron következő 3 hazai, a DVTK-nak a soron következő 3 - otthon vagy idegenben sorra kerülő - mérkőzésére szövetségi ellenőr felügyel, a klub költségén.
Klubunk vezetése nem ért egyet a kihirdetett döntéssel, jogászok segítségével tanulmányozzák a fegyelmi határozat írásos szövegét, és utána döntenek arról, hogy megfellebbezik-e azt.
A Soproni Liga 23. fordulójában április 12-én lejátszott Nyíregyháza - DVTK találkozó botrányos nézőtéri eseményeit keddi ülésén súlyosan szankcionálta a fegyelmi bizottság: a hazai klubot 800 ezer, a diósgyőrit 1 millió forint pénzbüntetéssel sújtotta.
Mellékbüntetésként a Nyíregyházának a soron következő 3 hazai, a DVTK-nak a soron következő 3 - otthon vagy idegenben sorra kerülő - mérkőzésére szövetségi ellenőr felügyel, a klub költségén.
Klubunk vezetése nem ért egyet a kihirdetett döntéssel, jogászok segítségével tanulmányozzák a fegyelmi határozat írásos szövegét, és utána döntenek arról, hogy megfellebbezik-e azt.