Perényi bízakodó
Perényi a harmadik idényét kezdheti Nyíregyházán a jobb oldali védőnk bizakodva várja az őszt.
Perényi Szabolcs Mihály tavaly 2053 percet töltött bajnoki mérkőzésen a pályán, ezzel egy perccel Zabos előtt, vezeti a házi ranglistát. Huszonnégy mérkőzésen szerepelt, és mindannyiszor a kezdőben lépett pályára, mindössze két találkozón cserélték le. Tavasszal és ősszel is tizenkétszer lépett pályára. A jobb oldali védő 2007 nyarán került a Spartacushoz, összesen 37 bajnokin kapott lehetőséget. A játékos immár harmadik idényét kezdheti a Szparinál.
Nem volt túl hosszú a nyári szünet, amit otthon töltöttem Nagykárolyban, de jól telt, ha jó idő volt elmentünk a közeli strandokra pihenni, de hamar vissza kellett jönni a felkészülés rajtjára. Az elején még volt egy kis gond a bokámmal, de most már rendben vagyok. Sokat dolgozunk, de a szakvezető tudja, hogy mire van szükségünk. A felkészülési időszak mindig kemény munkával telik, azt már megszokhattuk, és erre szükség is van ebben az időszakban.
Hogy sikerül az együttműködés az új stábbal?
Minden rendben van, jól érzem magam. Szerintem most egy jó csapat alakul. Mindenképpen azt akarjuk, hogy sokkal eredményesebben szerepeljünk, mint tavasszal. Gyorsan el kell feledtetni az akkori történéseket. Úgy látom jó eséllyel vágunk neki ennek a feladatnak.