Perényit leigazolta a Szpari -2010.09.29.
Perényi Mihály 2013. nyaráig szóló szerződést kötött a klubbal.
Az edzőmérkőzés után Banka Zsolt klubigazgató tárgyalt Perényi Mihállyal és a játékossal mindenben megegyeztek, a szerződést is aláírta a focista.
Perényi 2013. június 30-ig szóló szerződést kötött a klubbal.
2007-ben érkezett a klubunkhoz, és tavaly télig itt focizott, 38 meccsen lépett pályára.