Piros-kékben ingyen

Mint azt korábban meghirdettük, akik piros-kékben jönnek a Szpari – Vecsés meccsre ingyen tekinthetik meg a mérkőzést, a pontos részletekről itt olvashat.

30. forduló
Június 16., szombat, 18.00
Nyíregyháza Spartacus – Vecsés

A Nyíregyháza Spartacus FC vezetősége ingyenes belépési lehetőséget kínál mindazoknak akik piros, kék, piros-kék pólóban vagy ingben jönnek a szombati Szpari – Vecsés mérkőzésre. Akik ezzel a lehetőséggel élni kívánnak a Városi Stadionban a kapuk mögötti kanyarokban található szektorokban foglalhatnak helyet.
Az ingyenes helyekre a Stadion utca felőli forgókapunál, az új lelátó felőli oldalon az erre a célra ideiglenesen megnyitott kapunál, és a főiskola felőli bejáratnál lehet bejutni piros-kékben.

Azoknak, akik a műanyagszékkel felszerelt ülőhelyekről kívánják megtekinteni a mérkőzést jegyet kell váltaniuk. A jegyek ára 1400 forint, diákoknak és nyugdíjasoknak 800 forint. Természetesen a bérletek és a VIP belépők érvényesek a szombati meccsre is.

A mérkőzésre belépőjegyet váltó vagy bérlettel, VIP belépővel rendelkező szurkolóink a Sóstói úton és az új lelátónál található bejáratokon át közelíthetik meg az ülőhelyeket.
(Ha piros-kékben érkező vendégünk ülőhelyről kíván szurkolni csapatunknak, akkor belépőjegyet kell váltania.)