Pontosan kell haza jönni

Révész Attila küzdelmes, hajtós találkozóra számít szombaton este. – Nyíregyháza – Spartacus – szpari.hu

Soproni Liga, 21. forduló

REAC - Nyíregyháza Spartacus

Április 4. szombat, 19.00

Budapest, Budai II László Stadion

Vezeti: Bognár Tamás, asszisztensek: Kovács Zoltán, Huszár Balázs

 

Révész Attila a péntek késő délutáni edzés után a következőket nyilatkozta a holnapi meccsről:

- A REAC együttesének már nem sok esélye van a bent maradás kiharcolására, ezért már sokkal kisebb rajtuk a teher. Ennek a legutóbbi hazai meccsükön 1-1-es döntetlen lett az eredménye a győriek ellen. Mivel a legutóbbi fehérvári vereség miatt büntetést helyeztek kilátásba a csapatnak ezért ellenünk várhatóan kettőzött erővel fognak küzdeni. Nekünk ennek ellenére most a saját játékunkkal kell törődnünk. Mindenképpen pontot kell szereznünk, de természetesen a három pont megszerzése a cél. Hét közben azt láttam a játékosokon, hogy kellő harcossággal fognak pályára lépni. Remélem, hogy a lehetőségek értékesítésére nem lesz hatása az eddigi tavaszi teljesítményünknek. A védelembe visszatér a két eltiltott játékosunk. Küzdelmes, hajtós mérkőzésre számítok, és arra, hogy sikeresek leszünk, mert utána fontos sorozat következik a bajnokságban, és nem mindegy hogy milyen előjelekkel vágunk neki.

A klubmenedzsertől megtudtuk, hogy Dosso a keretben lesz. A csatár menedzserével egyeztettek, és ha a továbbiakban nem javul a teljesítménye, akkor csökkentik a járandóságát.

 

Várható összeállítás: Illyés – Perényi, Mboussi, Goia, Cornaci – Zabos, Imedashvili, Hegedűs, Ramos – Stojkov, Apostu

Eltiltott: Odrobéna Péter kiállítás (2/0), Miskolczi László 5. sárga

4 sárga: Goia, Minczér