Pontot-pontokat akarnak!
Brekk János a Nyíregyháza Spartacus edzője nyilatkozott ezúttal a honlapunknak a szombathelyi várakozásairól.
- A Haladás eredményei figyelemreméltóak. Szombathelyen most különösen nagy az érdeklődés a labdarúgók iránt, és az újonc lendülete is a hazaiak mellett szól. Mi ennek ellenére is pontért vagy pontokért utazunk a vasi csapathoz. Úgy látom ennek reális az esélye. A játékosok hétközben nagyon jól dolgoztak, hajtottak. A csapat egyre jobban összekovácsolódik. Bizakodóan várom a szombati bajnoki találkozót. Arra számítok, hogy a vendéglátók a támadásaink megállítására helyezik majd a hangsúlyt, aztán a kontráiknál Kenesei gólképességében bízva, az ismert csatárukat keresik majd a labdákkal.
Nem mondunk le a támadási lehetőségéről, ezt bizonyítja, hogy az összeállításunk is. Egy ponton lesz ugyan változás, de csatár helyett, csatár kezd majd. Arra is számítunk, hogy a cserékkel akár a támadósort – Shevel, Apostu-, akár a középpályás sort -Hegedüs, Minczér- tudjuk frissíteni. Most a kispadunk is „hosszabbnak” tűnik, mint korábban- mondta a szpari.hu-nak Brekk János.
Várható összeállítás:
Illyés – Miskolczi, Mboussi, Goia, Cornaci – Zabos – Belényesi, Lippai, Bárányos, Ramos – Dosso
A csapat délben elindult a vasi túrára. Délután fél négykor már elhagyták a fővárost, és rövid pihenő után folytatják az utat Bükre, ahol szombaton délelőtt átmozgató edzést is tartanak. Holnap délután buszozik a Szpari Szombathelyre.