Pontot vagy pontokat akarnak Aczélék

Aczél Zoltán a REAC edzője szerint nehéz dolguk lesz Nyíregyházán, de ponttal vagy pontokkal akarnak haza utazni.
NB I., 3. forduló augusztus 4., szombat, 17.30
Nyíregyháza Spartacus – REAC
Vezeti: Iványi Zoltán (Albert István, Medovarszki János)

A szpari.hu megkérdezte Aczél Zoltánt a rákospalotai csapat vezetőedzőjét mit vár a nyíregyházi utazástól?
- Hétfőn nyerni tudtunk, így jó hangulatban készülünk a szombati túrára. Azért hétközben a hibáinkról is beszélgettünk a csapattal. A nyíregyházi mérkőzés nagyon nehéz meccs lesz. Ezt nem a kötelező udvariasság mondatja velem. Nagy Sanyi, a segítőm beszámolt a tatabányai meccsről, és adok a véleményére. Dicsérte az új kapust, és az új játékosok neve közül is többet feljegyzett, akikre mindenképpen figyelnünk kell. Elmondta azt is, hogy fegyelmezett, rövidpasszos kulturált focit játszik a csapat. Beszámolt az alapfelállásáról, és hogy a meccs közben is változtattak a taktikán. A játékosok közül jól ismerem Bagoly Gabit, Ambruszt és Montvait is többször láttam focizni, Zabos Attilát még a Vasasból ismerem. Csak az újonnan érkezett külföldieket nem láttam még. A Spartacus tavaszi szereplését figyelemmel kísértem, és láttam, hogy Gálhidi idején is jó gárda volt Nyíregyházán.
Idegenbe megyünk idénynyitóra, biztos már most nagy az érdeklődés, gondolom lesznek 8-10 ezren. A Spartacus is nyert múlt szombaton, ezért nyilván ott is jó a hangulat a csapatnál. De mi sem megyünk feltartott kézzel, pontot vagy pontokat akarunk szerezni Nyíregyházán is- nyilatkozta a vendégek edzője.