Pontszerzés Kecskeméten -2009.10.04.-

Egyre közelebb a továbbjutás a Liga Kupában, Kecskeméten a hajrában egyenlített a hazai gárda.

KTE-Ereco – Nyíregyháza Spartacus 1–1 (0–1)

Kecskemét, 100 néző

Vezette: Kovács J. Zoltán (Hofbauer Roland, Szalai Dániel)

KTE:  Fischer – Robson (Farkas A., a szünetben), Dvorschák, Urbán P., Koszó (Golovics, 73.) – Bagi I. (Sándor L., 57.), Bertus (Szalai Á., 57.) – Veszelics, Tölgyesi, Balog M. (Szentgyörgyi, 62.) – Kormos L.

Vezetőedző:  Csertői Aurél

Nyíregyháza Spartacus:  Dénes – Perényi, Ambrusz, Bakos, Csáki – Pákolicz, Minczér, Nacim (Farkas M., 74.), Oláh D. – Dosso, Fekete Á. (Erdélyi, 82.). Vezetőedző: Szentes Lázár Gólszerző:  Pákolicz (0–1)  a 34., Dvorschák (1–1) a 81. percben