Popa távozott

Popa Madalin egy külföldi együttestől kedvező ajánlatot kapott, és klubunk elengedte a focistát.
Popa Madalin a klubvezetőknek jelezte, hogy megkeresték egy külföldi klubtól. A vezetők úgy látták, hogy a focista szakmai fejlődése szempontjából kedvezőbb ajánlatot kapott és ezért elengedték a belső védőt.
Popa Madalin 2006. januárban érkezett és másfél évet töltött a Szparinál.

A szakmai team közben folyamatosan tárgyal új igazolásokról. Mind magyar játékosok, mind külföldiek is képben vannak. Továbbra is három-négy poszton kívánják megerősíteni a játékosállományt. Ha realizálódnak a tárgyalások napokon belül érkezhetnek új szerzemények.