Popával is megegyezett a klub

Popa Madalin hosszas tárgyalás után elfogadta a menedzser ajánlatát és Nyíregyházán folytatja.
Popa néhány napos szabadáság után érkezett vissza Nyíregyházára és
az élő szerződését tárgyalta újra a klub vezetőivel.
Révész Attila menedzser a következőket nyilatkozta: - Az induláskor nagyon távol állt egymástól az álláspontunk, és úgy tűnt nem tudunk megegyezni. Végül Popa elfogadta az ajánlatunkat azzal, hogy decemberben újra leülünk a szerződése ügyében.