Premier a stadionban
A nyíregyházi stadionban először játszhat csapatunk villanyfényben, nem csak a világítás debütál, a Paks is először jön élvonalbeli meccsre a Sóstói útra.
Labdarúgó Soproni Liga, 21. forduló, március 30. szombat, 16.00
Nyíregyháza Spartacus - Paksi FC
Nyíregyháza, Városi Stadion
Játékvezető: Sápi Csaba, asszisztensek: Szpisják Zsolt, Albert István
A REAC után a második olyan csapattal találkozunk a Soproni Ligában, amellyel még nem játszottunk élvonalbeli meccset a Sóstói úti stadionban. Tulajdonképpen a Pakssal is a hazai idénynyitón találkozunk, hisz a Tatabánya elleni meccsre nem jöhettek be a szurkolóink.
A paksiakkal az 1997-98-as NB-I-B-ben találkoztunk, amikor bajnokok lettek Szatke Zoliék. Ezek az előjelek nem rosszak. Mindkét meccsen 2-0-ra nyert a Szpari. Akkor ősszel játszottunk idehaza ellenük, és Éger öngóljával valamint Capatina találatával győztünk. A nevezettek közül egyedül Éger lesz itt –várhatóan- a szombati meccsen.
A vendégek több rutinos hátvéddel is rendelkeznek legutóbb a Vasas csatárainak életét Kriston, Éger, Salamon és Hanák keserítette. A Paks 3-0-ra nyert a fővárosi piros-kékek ellen, a fiatal középpályás Böde, majd Zováth és Tököli rúgta a gólokat. Kettő-null után egy kiállítást követően ember előnyből szerezte a találatot a paksiak rutinos csatára. Tavasszal eddig gyakran egy ékkel küldte pályára a csapatát Gellei Imre, ő ősszel érkezett Lengyel Ferenc helyére. Még Lengyel irányításával 3-0-ra nyert a paksi gárda ellenünk a hatodik fordulóban. Érdekes, hogy azon a meccsen is két kiállított volt a vendég együttesnél, akár csak legutóbb a Vasasnál.
Gellei Imre 2006 őszén járt Nyíregyházán, mint az FTC vezetőedzője, akkor 0-0-ás döntetlennel távoztak. Gellei akkori csapatának a Fradinak is Tököli volt az egyik csatára.
Nyíregyháza Spartacus - Paksi FC
Nyíregyháza, Városi Stadion
Játékvezető: Sápi Csaba, asszisztensek: Szpisják Zsolt, Albert István
A REAC után a második olyan csapattal találkozunk a Soproni Ligában, amellyel még nem játszottunk élvonalbeli meccset a Sóstói úti stadionban. Tulajdonképpen a Pakssal is a hazai idénynyitón találkozunk, hisz a Tatabánya elleni meccsre nem jöhettek be a szurkolóink.
A paksiakkal az 1997-98-as NB-I-B-ben találkoztunk, amikor bajnokok lettek Szatke Zoliék. Ezek az előjelek nem rosszak. Mindkét meccsen 2-0-ra nyert a Szpari. Akkor ősszel játszottunk idehaza ellenük, és Éger öngóljával valamint Capatina találatával győztünk. A nevezettek közül egyedül Éger lesz itt –várhatóan- a szombati meccsen.
A vendégek több rutinos hátvéddel is rendelkeznek legutóbb a Vasas csatárainak életét Kriston, Éger, Salamon és Hanák keserítette. A Paks 3-0-ra nyert a fővárosi piros-kékek ellen, a fiatal középpályás Böde, majd Zováth és Tököli rúgta a gólokat. Kettő-null után egy kiállítást követően ember előnyből szerezte a találatot a paksiak rutinos csatára. Tavasszal eddig gyakran egy ékkel küldte pályára a csapatát Gellei Imre, ő ősszel érkezett Lengyel Ferenc helyére. Még Lengyel irányításával 3-0-ra nyert a paksi gárda ellenünk a hatodik fordulóban. Érdekes, hogy azon a meccsen is két kiállított volt a vendég együttesnél, akár csak legutóbb a Vasasnál.
Gellei Imre 2006 őszén járt Nyíregyházán, mint az FTC vezetőedzője, akkor 0-0-ás döntetlennel távoztak. Gellei akkori csapatának a Fradinak is Tököli volt az egyik csatára.