Próbajátékon Zecevic

A lengyel élvonalból érkezett a szerb Zecevic, akit a Szpari szakvezetői tesztelnek. Ma érkezik Zaleh, az argentin tavasszal újpesti színekben focizott.
A Szpari ma délelőtti edzésen egy új játékos is feltűnt, a szerb Zecevic Nenad személyében. A bal oldali középpályás játékos Újvidéken 1978-ban született, 184 centi magas. Korábban a szerbiai és boszniai élvonalban szerepelt. Legutóbb a lengyel bajnokság első osztályában, a Widzew Lódz csapatában focizott. A napokban együtt készül a csapattal, szombaton Záhonyban is pályára lép. Utána dönt majd a klubvezetés az igazolásáról.

Ma várható az érkezése Ivan Maximiliano Zalehnek. Az argentin állampolgárságú focista 1985-ös születésű, 182 cm magas, tavasszal az Újpest labdarúgója volt. A védő játékost elsősorban jobb oldalon foglalkoztatták. Négy élvonalbeli meccsen szerepelt kezdőként, és az első fordulóban a Honvédnek fejelt egy gólt.

A Szpari továbbra is napi két edzéssel készül a rajtra. A változékony időjárás sem zavarja a játékosokat a munkában. A szakmai stáb egyre keményebb edzésmunkát végeztet a csapattal.

Alakul a jövő heti menetrend is. Az együttes továbbra is itthon készül. Kedden, csütörtökön és szombaton játszanak edzőmeccseket. Kedden -várhatóan- egy román ellenféllel mérkőznek meg. Csütörtökön a DVSC lesz az ellenfél, a találkozót valószínüleg a szomszédvárban játsszák le. Szombaton Egerbe utazik a Szpari egy négyes villámtornára. A Győr, az Eger és a Kazincbarcika csapatai a további részvevők. Az első körben az alacsonyabb osztályú csapatokkal fociznak az élvonalbeli együttesek, míg a második körben a győztesek és a vesztesek játszanak egymás ellen. A mérkőzések 50 percig tartanak.