Program változás -2010.02.17.-

Várhatóan pénteken Debrecenben játsszunk Liga Kupa meccset.

Amint az ismert az NB I. rajtját egy héttel elhalasztották. Mivel a DVSC már pénteken pályára lép, ezért az eredetileg február 24-ére kiírt

Nyíregyháza Spartacus – DVSC Liga Kupa

mérkőzés időpontját február 23-ára változtatta az MLSZ.

A két csapat együttesen kérte a pályaválasztói jog felcserélését és az időpont megváltoztatását:

A két klub által kért időpont:

Február 19. péntek 13:30

DVSC – Nyíregyháza Spartacus

Debrecen Oláh Gábor utca, müfüves pálya

Mivel a két klub együttesen kérte a módosítást, így azt a szokások szerint jóváhagyja az MLSZ Versenybizottsága is, de ezt még nem erősítették meg írásban.

 

A pályaválasztói jog felcserélésre azért volt szükség, mert a stadion füves pályája még nem alkalmas a játékra, a nyíregyházi műfüves pályán nem lehet kiemelt kockázatú mérkőzést rendezni, és a rendőrség annak minősítette a találkozót.

Természetesen 03.31-én sorra kerülő visszavágót Nyíregyházán rendezzük.

 

A pénteki Liga Kupa találkozó után a következő tétmérkőzést február 28-án Angyalföldön játsszuk, ami a Soproni Liga 16. fordulójának záró mérkőzése lesz, és Sport TV közvetíti.

Az is kiderült, hogy a Soproni Ligában május 5-én lesz egy újabb hétközi forduló a program csúszása miatt.