Program változás -2010.02.17.-
Várhatóan pénteken Debrecenben játsszunk Liga Kupa meccset.
Amint az ismert az NB I. rajtját egy héttel elhalasztották. Mivel a DVSC már pénteken pályára lép, ezért az eredetileg február 24-ére kiírt
Nyíregyháza Spartacus – DVSC Liga Kupa
mérkőzés időpontját február 23-ára változtatta az MLSZ.
A két csapat együttesen kérte a pályaválasztói jog felcserélését és az időpont megváltoztatását:
A két klub által kért időpont:
Február 19. péntek 13:30
DVSC – Nyíregyháza Spartacus
Debrecen Oláh Gábor utca, müfüves pálya
Mivel a két klub együttesen kérte a módosítást, így azt a szokások szerint jóváhagyja az MLSZ Versenybizottsága is, de ezt még nem erősítették meg írásban.
A pályaválasztói jog felcserélésre azért volt szükség, mert a stadion füves pályája még nem alkalmas a játékra, a nyíregyházi műfüves pályán nem lehet kiemelt kockázatú mérkőzést rendezni, és a rendőrség annak minősítette a találkozót.
Természetesen 03.31-én sorra kerülő visszavágót Nyíregyházán rendezzük.
A pénteki Liga Kupa találkozó után a következő tétmérkőzést február 28-án Angyalföldön játsszuk, ami a Soproni Liga 16. fordulójának záró mérkőzése lesz, és Sport TV közvetíti.
Az is kiderült, hogy a Soproni Ligában május 5-én lesz egy újabb hétközi forduló a program csúszása miatt.