Ramos a DVSC-herz igazolt

Lezárultak a még nyár közepén elkezdődött tárgyalások, Luis Ramos a DVSC-hez igazolt.

 

Mint ismert a felkészülés elején a Szpari honduraszi középpályását a DVSC-nél tesztelték. Azóta folynak a tárgyalások a két klub között az átigazolásáról.

 

Ma pont került a sokáig formálódó egyezség végére. Ramos a DVSC-hez igazol, információink szerint már alá is írta a négy évre szóló szerződését.

 

A két klub Ramos átigazolásával egy csomagban még további függő ügyeket is lezárt. Mint ismert korábban végleg Nyíregyházára igazolt Igor Bogdanoviæ, és a Szparinál kölcsönben focizik Éles Szilárd. Ugyancsak kölcsönbe adja a DVSC Czanik Károlyt. Ha a klubunk megegyezik vele, holnap már Nyíregyházán gyakorolhat. A támadó középpályás Szlovákiában született, több ottani klubban, is megfordult. Aztán Győrben folytatta, előbb az ETO-nál, később a DAC-nál focizott. 2008 óta a DVSC labdarúgója. A téli felkészülés után egy sérülés miatt hosszabb ideig nem játszhatott, az 1984-es születésű, 176 cm/71 kg-os támadó középpályás.