Ramos az év legjobbja
Luis Ramos-t választották a honlapunkon szurkolóink a 2008-as év legjobbjának a Szpari játékosai közül. – Nyíregyháza – Spartacus – szpari.hu
Szurkolóink Luis Ramos-t választották a 2008-as év legjobbjának a Szpari játékosai közül. A szavazás honlapunkon zajlott.
A legtöbb szavazatot Ramos kapta. A középpályás nagy versenyben volt az ősz legjobbjával Apostuval, aki 15 szavazattal kapott kevesebbet. A harmadik Mboussi lett, aki a legtöbb időt töltötte a pályán a 2008-ban játszott bajnoki meccseken.

Ramos, Luis Archangel Colone 243/33%
Apostu, Bogdan 228/31%
Mboussi, Yves Simplice 107/14%
Zabos Attila 80/11%
Miskolczi László 48/6%
Cornaci, Cladio 9/1%
Dosso, Sindou 6/0%
Összes szavazat: 721

Luis Archangel Colon Ramos februárban érkezett Nyíregyházára Mihalovcéről. A Szlovákiában vívott edzőmérkőzésen még a vendéglátók próbajátékosaként lépett pályára. Majd a mérkőzést követően már a Spartacus autóbuszába szállt, és Nyíregyházára igazolt.
A 23 éves „örökmozgó” Hondurasból érkezett Szlovákiába, ahol a Zilina csapatában focizott.
Nyíregyházán eddig 25 bajnokin szerepelt, ezeken összesen 1957 percet töltött a pályán. Két gólt szerzett mindkettő a Honvédnak lőtte . Három gólpasszal segítette társait. A Soproni Ligában a legtöbbet futó játékosok egyike Ramos.