Ramos csatlakozik az olimpikonokhoz - Nyíregyháza - Spartacus - Szpari

Luis Ramos a Szpari középpályása kedden Hondurasba repül, hogy csatlakozzon országa olimpai válogatottjához.
A Nyíregyháza Spartacus fiatal focistája a klubunk engedélyével utazik haza, hogy csatlakozzon országa olimpiai válogatottjához. A hondurasi olimpiai csapat megkezdi a felkészülést a kínai tornára. Az olimpiai előtti hetekben Californiában edzőtáboroznak majd Ramosék. Kínában augusztus 8-án lépnek először pályára. A csoportmeccseken Olaszországgal, Kamnerunnal és a Koreai Köztársaság válogatottjaival mérkőznek meg a legjobb nyolc közé jutásért. A Szpari színeiben leghamarabb szeptemberben szerepelhet újra a hondurasi. Luis Archangel Ramos Colone Hondurasban kezdett focizni, ahol a Marathon játékosa volt. Ezt követően Szlovákiában folytatta, ahol a Zilina csapatában szerepelt. Télen a Zilina a kölcsönbe akarta adni egy szlovák másodosztályú együttesnek, de a Szparinál kötött ki az örökmozgó 1985-ben született középpályás, aki váratlan labdaszerzéseivel vétette észre magát, egy ilyen után a Honvédnak gólt is lőtt.