Ramos is itthon gyakorol
Luis Ramos is csatlakozott ma a már gyakorló társaihoz. A labdarúgó sorsáról később dönt a két érintett klub.
Ma délelőtt a Tiszavasvári úton gyakorolt a csapatunk. Az erőnléti gyakorlatok után ezúttal már a labdák is előkerültek. Szentes Lázár vezetőedző korábbi nyilatkozatában elmondta, hogy szeretné, ha minden kis részlet a csapat felkészülését segítené. Így például az edzések után friss gyümölcs várja a játékosokat az öltöző folyosón.
A mai edzésen csatlakozott a csapathoz Luis Ramos is. A középpályásunkat a DVSC-nél tesztelték. A debreceniek elvinnék Ramost, de az ügylet részleteiben még nem jutott egyezségre a két klub. A tárgyalások tovább folynak, de addig Ramos Nyíregyházán gyakorol.
A jövő héten várhatóan már előkészületi meccset is játszik a Szpari, de ennek helyszínéről és időpontjáról még egyeztetés folyik. A bajnoki rajtra való előkészületek során a július 7-étől egy hét az előkészületi meccsek jegyében zajlik majd. Azt a hetet a csapat a tervek szerint Abaújszántón tölti, a helyi panzió vendégszeretetét már korábbi felkészülések során megtapasztalhatta a Szpari. Az abaújszántói pályán gyakorlásra is lesz mód.
A bajnokság sorsolását a jövő héten tartják az MLSZ Telkiben lévő új edzőközpontjában. A sorsolás utáni napokban készülhet el az első fordulók bajnoki menetrendje, amely már a televiziós közvetítési igényeket is figyelembe veszi.