Ramos jól érzi magát Nyíregyházán
Luis Ramos a Nyíregyháza Spartacus februárban igazolt középpályása Hondurasból érkezett, már Horvátországban és Szlovákiában is focizott.
Ezúttal Luis Arcangel Ramos Colont kértük meg mutatkozzon be a Szpari szurkolóinak:
- 1985-ben Hondurasban születtem, Yoro megyében, Yoro városában. A Karib tengerparttól száz kilométerre. Öten vagyunk testvérek, három lány, két fiú, az öcsém is focizik. Hondurasban a foci a legkedveltebb sport, már gyerekkoromban játszottam, de csak tizenhat éves koromban lettem igazolt labdarúgó. Tizenkilenc évesen már külföldre kerültem, Horvátországba, Zágrábban a Dinamo Zagreb labdarúgója voltam. Aztán hazamentem, ahol az ország második legnagyobb városában, San Pedro Sulaban, a DC Marathonban fociztam. Tavaly kerültem Szlovákiába a Zilina csapatához. Télen voltam Mihalovcén próbajátékon, és ott játszottam a nyíregyházi csapat ellen. A nyíregyháziak is hívtak, és végül ide szerződtem.
- Latin-Amerika temperamentumos világából érkeztél, milyennek találod Magyarországot és Nyíregyházát?
- Nekem tetszik a város, jól érzem itt magam, kedvesek a nyíregyházi emberek, bár még nehezen tudok kommunikálni. Ezért sokat vagyok otthon.
- Mit csinálsz a szabadidődben?
- Focizok a számítógépen is. Legtöbbször egyedül, de tegnap Silvával, Dossoval voltunk Illyés Daninál, természetesen fociztunk a Pro Evolution Soccer játékkal.
- Milyen a Szpariban, mit vársz a nyíregyházi szerepléstől?
- Jól érzem magam a csapatban is, nagyon sok jó játékos van itt. Ha jobban megismerjük egymást, akkor nagyon jó csapat leszünk!
- 1985-ben Hondurasban születtem, Yoro megyében, Yoro városában. A Karib tengerparttól száz kilométerre. Öten vagyunk testvérek, három lány, két fiú, az öcsém is focizik. Hondurasban a foci a legkedveltebb sport, már gyerekkoromban játszottam, de csak tizenhat éves koromban lettem igazolt labdarúgó. Tizenkilenc évesen már külföldre kerültem, Horvátországba, Zágrábban a Dinamo Zagreb labdarúgója voltam. Aztán hazamentem, ahol az ország második legnagyobb városában, San Pedro Sulaban, a DC Marathonban fociztam. Tavaly kerültem Szlovákiába a Zilina csapatához. Télen voltam Mihalovcén próbajátékon, és ott játszottam a nyíregyházi csapat ellen. A nyíregyháziak is hívtak, és végül ide szerződtem.
- Latin-Amerika temperamentumos világából érkeztél, milyennek találod Magyarországot és Nyíregyházát?
- Nekem tetszik a város, jól érzem itt magam, kedvesek a nyíregyházi emberek, bár még nehezen tudok kommunikálni. Ezért sokat vagyok otthon.
- Mit csinálsz a szabadidődben?
- Focizok a számítógépen is. Legtöbbször egyedül, de tegnap Silvával, Dossoval voltunk Illyés Daninál, természetesen fociztunk a Pro Evolution Soccer játékkal.
- Milyen a Szpariban, mit vársz a nyíregyházi szerepléstől?
- Jól érzem magam a csapatban is, nagyon sok jó játékos van itt. Ha jobban megismerjük egymást, akkor nagyon jó csapat leszünk!