Ramos visszaérkezett

Luis Ramos hétfőn reggel visszaérkezett.

A Cupa Oro sorazatról visszaérkezett Luis Ramos. Ma reggel jelentkezett a klubnál, és délelőtt már edzett is.

Perényi Szabolcs is ott volt az öltözőben, de a lábán még gipsz van, mára rendelték vissza orvosi vizsgálatra.

 

A délelőtti gyakorlás némi késéssel kezdődött, mivel a Liga Kupa mérkőzés időpontja még nem volt ismert. Mikor kiderült, hogy a meccs kedden lesz, a keret két részre osztva végezte az edzéseket. A holnapi találkozón fellépő játékosok már a mérkőzésre készültek.