Ramost Debrecenben tesztelik
Luis Ramos ezt a hetet Debrecenben tölti. A DVSC szakvezetése arra kíváncsi, hogy a sérülése után milyen fizikai állapotban van a Nyíregyháza Spartacus FC középpályása.
Amennyiben a Loki szakemberei elégedettek lesznek a teljesítményével, akkor a két klub tárgyal a játékos további sorsáról. Ha a két klub meg tud egyezni, akkor elképzelhető, hogy Ramos Debrecenben folytatja.
Luis Ramosra a 2008-as év eleji felkészülés alatt került kapcsolatba a Szparival. A hondurasi születésű Ramos a Mihalovce csapatában próbajátékosként focizott a Szpari ellen. Ekkor figyelt fel rá a szakvezetés, és középpályás elfogadta az invitálást, Nyíregyházára igazolt.
Az elmúlt másfélévben harmincöt mérkőzésen szerepelt az élvonalban az örökmozgó focista. Két gólt szerzett a Szpari színeiben, mindkettőt a Honvédnak rúgta, hazai pályán.