Regenerálás és vacsora Tarcalon -2010.02.23.-
Ismét Tarcalon Regenerált a Szpari, majd a Borok Házában az újonnan érkezettek rendeltek vacsorát.

Hétfőn délután a Szpari játékosai Tarcalra utaztak, ahol ismét az Andrássy kúria vendég szeretetét élvezhették. A vendégfogadó wellness részlegében regenerált a csapat. A wellnes és szauna szekciókban kitűnő körülmények közt lazíthatták izmaikat a Spartacus játékosai.

A tarcali program nem zárult le a gyúrással. A csapat a helyiek vendég szeretetét élvezve a Borok Házába volt hivatalos. A csapat játékosai Tokaj-hegyalja világhírű boraiból kaptak kóstolót. A kóstoló közben vacsorát is fogyasztott a csapat. Erre a szokások szerint ezúttal is az újoncok hívták meg azokat a társaikat, akik már korábban is a Szpariban focizott és a csapat vezetőit. Ezúttal akadt újonc bőven: Abdelalali Nacim, Balbinot Diego, Bosnajak Predrag, Bouguerra Fouad, Böőr Zoltán –aki a júliusi újonc avatóról lemaradt- , Davidov Milan, Hurt Martin, Kovacevic Zeljko, Ovsiyenko Volodymyr, Struhar Peter. Petar Stanisic igazoltan volt távol a játékos Szerbiában gyógykezelésen vesz részt, de március elején várhatóan visszatér Nyíregyházára. A jó hangulatú vacsorával elkezdődött a ráhangolás a vasárnapi rajtra.
