Regeneráltak délelőtt a focisták

Ma délelőtt regeneráló edzésen vesznek részt azok a focisták, akik tegnap játszottak az edzőmérkőzésen.

Regeneráló edzésen vesznek részt azok a játékosaink akik a tegnapi edzőmérkőzésen szerepeltek. Mint kiderült az edző mérkőzésen csereként bemutatkozott Kerényi is, és a kapuban Gazsi is szerepet kapott. A délutáni edzőmérkőzésre készülő játékosainknak szabadfoglalkozás volt.

A tegnapi mérkőzésen kisebb sérülést szenvedett Fekete Ádám, így ő ma nem edzett. Cornaci egy félidőt játszott, fokozatosan kapja a terhelést.

Ebéd után indul a csapat Kassára, ahol MKF Kosice első csapatával mérkőznek meg, a mérkőzés 17.00 órakor.