Régi-újak -2010.09.20.-

Miskolczi és Makai is a Szparival gyakorol.

Miskolczi László a napokban közös megegyezéssel szerződést bontott a Paks FC csapatával.

A játékos visszajött a Szparihoz, mivel Pakson csak kölcsönben volt, így játékjoga a NYSFC-nél van. A labdarúgó edzésre jelentkezett, és a csapatunkkal együtt gyakorol. December 31-ig nem játszhat, mert addig nem kaphat új játékengedélyt.

Makai István is visszatért Nyíregyházára, mert megszakította a tanulmányait. Makainak van játékengedélye, így ő játszhat is a csapatban. Elképzelhető, hogy a szakmai stáb már szerdán a kupa meccsen játéklehetőséget biztosít neki.