Remek hangulatú meccset várok

Azt várom, hogy tüzes-harcos csapattal pályára lépve mindenképpen megszorongatjuk a vendégeinket- mondta Révész Attila.
Nyíregyháza Spartacus – DVSC-TEVA Soproni Liga, 9. forduló, szeptember 22., 15.00 Vezeti: Vad II. István, asszisztensek: Farkas Balázs, Varga Zs. A szombati rangadó előtt Révész Attilát kérdeztük mit vár a csapatunktól?
- Egy remek hangulatú mérkőzést várok, nagy küzdelemmel, hisz mindkét együttes számára nagy presztizst jelent az eredmény. A debreceni együttes az utóbbi mérkőzésein valamivel halványabban foxizott, és talán kicsit motiválatlanok voltak. Abban biztosak lehetünk, hogy ellenünk ez nem lesz így. Szombaton várhatóan egy feltüzelt együttes lép pályára.
Azt is el kell ismerni, hogy a két együttes között minden téren – pénzügyi lehetőségekben, játékosállományban- jelentős különbség van.
Abban hiszek, hogy erre az egy mérkőzésre ezt a jelentős különbséget a játékosaink képesek kiegyenlíteni. A döntetlen eredményt mindenképpen elérhető célnak tartom ezen a találkozón, de kis szerencsével a győzelemre is képesek leszünk.
A debreceni együttesnek nagyon kell most a győzelem, ezért megpróbálják majd ránk erőltetni az akaratukat, nekünk az elsődleges feladatunk, hogy na hagyjuk őket kibontakozni. A széleken különösen figyelnünk kell az ellenfél játékosaira. Megbeszéltük mire számíthatunk a pontrúgásaiknál, mert azokból is nagyon veszélyesek.
Azt várom, hogy tüzes-harcos csapattal pályára lépve mindenképpen megszorongatjuk a vendégeinket- mondta Révész Attila

A játékosaink közül továbbra is sérült Sava, a többiek vállalják a játékot a rangadón.
A várható kezdő tizenegy:
Filip Lazareanu – Ambrusz Árpád, Bagoly Gábor, Cséke György, Cornaci Cladio – Vukadinovic Dejan, Hegedüs Tibor, Zabos Attila, Miskolczi László – George Menougong, Montvai Tibor
Révész Attila elmondta, hogy ha a mérkőzés is úgy alakul három cserét is tervez, Lippai Ákos, MinczérTibor és Cladio Ariel Rojas is pályára léphet.