Remekül helytállt a Szpari az emléktornán
Az MTK elleni bravúros pontszerzést követően, a csoport második mérkőzésén a – múlthéten és a tavalyi évben Terembajnoki címet szerző – REAC-cal játszottak a fiúk a Körcsarnokban megrendezett Bánka Kristóf emléktornán.
Ezen a mérkőzésen, egy apró góllal maradt csupán alul a Szpari, a teremben remekül futballozó rákospalotaiakkal szemben.
Nyíregyháza Spartacus – REAC 1-2
Gólszerző: Popa Madalin
Így az egy pontot gyűjtő Spartacus már csak abban az esetben juthatott volna az elődöntőben, ha a REAC 1-0-ra vagy több gólos különbséggel legyőzi az MTK csapatát. A két fővárosi csapat találkozója viszont 3-3-as döntetlenre végződött, így a Szpari nem jutott be a legjobb négy közé. Bár a bravúr nem sikerült, de a fiúk teljesítményét egyáltalán nem érheti panasz, hiszen mindkét meccsen végig partiban voltak az élvonalbeli együttesek ellen. Sőt olykor-olykor ellenfelük fölé is nőttek a nyíregyházi futballisták. Reményeink szerint ősszel már nem teremben, hanem nagypályán, az NB I-ben futunk majd össze mai ellenfeleinkkel.
Nyíregyháza Spartacus – REAC 1-2
Gólszerző: Popa Madalin
Így az egy pontot gyűjtő Spartacus már csak abban az esetben juthatott volna az elődöntőben, ha a REAC 1-0-ra vagy több gólos különbséggel legyőzi az MTK csapatát. A két fővárosi csapat találkozója viszont 3-3-as döntetlenre végződött, így a Szpari nem jutott be a legjobb négy közé. Bár a bravúr nem sikerült, de a fiúk teljesítményét egyáltalán nem érheti panasz, hiszen mindkét meccsen végig partiban voltak az élvonalbeli együttesek ellen. Sőt olykor-olykor ellenfelük fölé is nőttek a nyíregyházi futballisták. Reményeink szerint ősszel már nem teremben, hanem nagypályán, az NB I-ben futunk majd össze mai ellenfeleinkkel.