Rendőri felvezetés Kispestre
Tisztelt szurkolók!
A labdarúgó Soproni Liga hétvégi fordulójában április 18.-án 19.00 órai kezdettel kerül megrendezésre a Budapest Honvéd – Nyíregyháza bajnoki labdarúgó mérkőzés.
A vendégszurkolóknak a mérkőzésre érkezésének megkönnyítése érdekében a szervezetten utazó szurkolók felvezetését illetőleg kísérését tervezzük a stadion II-es beléptető kapujához, (vendégbejárat) illetőleg biztosítjuk a vendégbejárat melletti utcában a szervezettszerű parkolást, ahol felügyelni is tudjuk a gépkocsikat.
Kérjük, hogy azok a szurkolók, akik a felvezetést igénybe kívánják venni, a mérkőzés napján 17.45 és 18.15 óra között gyülekezzenek a M5 bevezető szakaszán a 15 KM-nél lévő Auchan áruház parkolójában, ahonnan az érkezőket a stadionhoz kísérjük.
(Útvonal: M3 autópálya – M0 autóút – M5 autópálya)
Azok, akik nem kívánják igénybe venni a felvezetést, az alábbi útvonalat ajánljuk:
M3 autópálya (vagy 4-es út) – M0 autóút – M5 autópálya Budapest felé - a 15-ös KM-nél jobbra, át a felüljárón (Méta u.) – a második közlekedési lámpánál balra (Pozsony u.) – a stop táblánál balra (Kassa u.) a közlekedési lámpánál balra (Puskás F. u.) – a MOL benzinkút után balra (Temető köz). Itt található a stadion vendégbejárata.
Másik útvonal alapján M3 autópálya – M0 autóút – Ferihegy Repülőtéri lehajtónál 4-es út Bp. felé – Vecsési lehajtó után a városhatárnál balra a vasúti átjárón – Üllői út – Margó Tivadar útnál balra, jobbra majd balra – Darányi Ignác u. – lámpás kereszteződésnél (6. kereszteződés) jobbra, Csapó u. – MOL benzinkút után balra, Temető köz.
Köszönjük megértésüket!
BRFK XIX. ker. Rendőrkapitányság