Részleges szektor bezárásra köteleztek

A Nyíregyháza Spartacust a Paks elleni, hazai mérkőzés után történtek miatt a következő bajnoki mérkőzésre részleges szektor bezárásra kötelezték.
A Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága a Soproni Liga 21.fordulójában, március 29-én lejátszott Nyíregyháza Spartacus – Paks mérkőzés végén történtek ügyében fegyelmi tárgyalást tartott. A ma lezajlott második tárgyalási napon döntést is hoztak.
A Nyíregyháza Spartacus FC-t a következő hazai bajnoki mérkőzésén részleges szektorbezárásra kötelezték.
A következő hazai bajnoki a 25. fordulóban sorra kerülő Siófok elleni találkozó lesz, amely április 26-án szombaton 19 órakor kerül megrendezésre.

A Nyíregyháza Spartacus – DVTK bajnoki mérkőzésen a lelátókon történtek ügyében elrendelt fegyelmi eljárásban nem hoztak döntést. Jövő keddre tárgyalást írtak ki az ügyben.
A Nyíregyházi Városi Bíróság ma hat miskolci személy ügyében hozott döntést, akiket a mérkőzés után történtek miatt tartottak elzárva. Mind a hat eljárás alá vont személy esetében megállapította a bíróság, hogy a garázdaság szabálysértést követték el. A hat személy büntetése ötven és harminc nap elzárás között változik. A bírói döntés nem jogerős.