Révész Attila a mai meccsről nyilatkozott
Révész Attila elmondta, hogy a most kipróbált játékosok olyan szintű focisták, akiknek a tudása közel van a csapat erejéhez.
Révész Attila a következőket nyilatkozta a mai előkészületi mérkőzésről:
- Végre már, sikerült nyernünk. Bár Vranov csapata nem képviselt olyan játékerőt, mint a korábbi ellenfelek. Az igazi értékmérő a REAC elleni mérkőzésünk lesz.
Ami pozitívum, hogy a ma kipróbált játékosok olyan szintű focisták, akik közel vannak a csapatunk tudásához, erejéhez. Ha a közülük kiválasztottakkal kiegészül a védelmünk, akkor egész ügyes csapatunk lesz. Mindegyik most érkezett játékos fiatal, és már említettem, hogy mi hosszútávon gondolkodunk. A csapatban ki lehet alakítani a egészséges egyensúlyt a fiatalabb és az idősebb focisták között.
Nagyon örvendetes, hogy Hegedüs Tibor már visszaállt a csapatba, vele a középpályánk sokkal stabilabb lett. Az is bebizonyosodott, hogy Granát Balázs balról befelé focizva sokkal többet tud hozzátenni a játékunkhoz, mint az ék pozicióból, rúgott is három gólt ma.
Egy olyan támadó is érkezett Dosso személyében, akin látom az első alkalommal, hogy tudna nekünk nagyon sokat segíteni. Ő egyébként december óta nem edzett, azóta várt a vizumra Nigériában. Most kezdünk vele tárgyalni a szerződtetés feltételeiről.
Azt megígérhetem, hogy a játékunk látványosabb lesz tavaszra. Emellett az is tapasztalható, amit mondtunk is előre, hogy ez a védelmünk szellősebb lett, könnyen gólt kaphatunk. A tavaszi félév jó lehetőség lesz arra, hogy a veszélyesebb támadójáték mellett a védekezésünk biztonságát is megerősítsük.
- Végre már, sikerült nyernünk. Bár Vranov csapata nem képviselt olyan játékerőt, mint a korábbi ellenfelek. Az igazi értékmérő a REAC elleni mérkőzésünk lesz.
Ami pozitívum, hogy a ma kipróbált játékosok olyan szintű focisták, akik közel vannak a csapatunk tudásához, erejéhez. Ha a közülük kiválasztottakkal kiegészül a védelmünk, akkor egész ügyes csapatunk lesz. Mindegyik most érkezett játékos fiatal, és már említettem, hogy mi hosszútávon gondolkodunk. A csapatban ki lehet alakítani a egészséges egyensúlyt a fiatalabb és az idősebb focisták között.
Nagyon örvendetes, hogy Hegedüs Tibor már visszaállt a csapatba, vele a középpályánk sokkal stabilabb lett. Az is bebizonyosodott, hogy Granát Balázs balról befelé focizva sokkal többet tud hozzátenni a játékunkhoz, mint az ék pozicióból, rúgott is három gólt ma.
Egy olyan támadó is érkezett Dosso személyében, akin látom az első alkalommal, hogy tudna nekünk nagyon sokat segíteni. Ő egyébként december óta nem edzett, azóta várt a vizumra Nigériában. Most kezdünk vele tárgyalni a szerződtetés feltételeiről.
Azt megígérhetem, hogy a játékunk látványosabb lesz tavaszra. Emellett az is tapasztalható, amit mondtunk is előre, hogy ez a védelmünk szellősebb lett, könnyen gólt kaphatunk. A tavaszi félév jó lehetőség lesz arra, hogy a veszélyesebb támadójáték mellett a védekezésünk biztonságát is megerősítsük.