Sajtótájékoztatón mutatták be Szentes Lázárt

Négy órától a Nyíregyháza Spartacus FC klubházában sajtótájékoztatón mutatták be a csapatunk új vezetőedzőjét, Szentes Lázárt.

A vezetőedzőt Karakó Ferenc mutatta be a sajtó képviselőinek. Ezt követően Szentes Lázár ismerteti terveit.

Szentes Lázár elmondta miután ismertté vált, hogy Újpestről távozik először Nyíregyházáról keresték meg, és hamar megegyeztek.

A szakember utalt arra, hogy a bajnokságból jól ismeri a csapatot, a Szparit. A tavaszi szereplés gyengébb volt az elvárhatónál, de ősszel kiválóan szerepelt a Szpari.

Elmondta, hogy több poszton is változás várható a csapatban, de a folyamatban lévő megbeszélésekről nem kívánt nyilatkozni. Feladatának tartja, hogy megszüntesse a csapat kettős arcát. Olyan együttest akar kialakítani, amely szerethető. Azt is elmondta, hogy maximalista, a lehető legjobb eredményt akarja kihozni a csapatból.

Megtudhattuk, hogy Szatke Zoli edzőként visszatér a Szparihoz. Szentes munkáját Brekk János, Szatke Zoltán és Téglási Gábor fogja segíteni.

Azt is elmondta az edző, hogy Ambrusz Árpád a REAC-ból visszatérve a csapattal folytatja a felkészülést.