Sárga lapok

A huszonegyedik forduló következik a hétvégén, így mostanra egyre több játékosunknak összegyűlt két sárga lapja.
Két sárga lap:
Cornaci Cladio, Lippai Ákos, Madar Csaba, Minczér Tibor, Montvai Tibor, Popa Madalin, Sipos Tamás, Szatke Zoltán, Zabos Attila.
Egy sárga lap: Bagoly Gábor, George Menougong, Lengyel Roland, Miskolczi László, Szilágyi Norbert.

Minczér Tibor tuzséri kiállítása miatt kapott két meccsre szóló eltiltása lejárt, de maradt korábbról két sárgája.