Sava több hetet kihagy

A Fehérvár elleni mérkőzés bemelegítése során Marius Sava megsérült, mint kiderült izomszakadása van.
Marius Sava sérülését Budapesten megvizsgálták, és megállapították, hogy 3,5 centis izomszakadása van. Kiderült, hogy egy korábbi hátsérülése okozta gyulladás miatt keletkezhetett a focistánk sérülése.
Játékosunknak engedélyezték, hogy Bukarestbe utazzon, ahol a román válogatott orvosa kezeli. Várhatóan másfél hetes kezelés után térhet vissza, és kezdheti el az edzéseket.