Sényő ellen nyertek az NB III-asok

A hétvégén Sényő ellen játszott az NB III-as csapatunk, Fekete Ádám góljával 1-0-ra nyertünk.

Nyíregyháza Spartacus – Volán-Sényő 1–0 (1–0)

NB III. Tisza csoport
Tiszavasvári út, 200 néző, vezette: Sándor

Nyíregyháza Spartacus: Tóth N. – Ur, Ambrusz, Nánási, Tóth Gy., Puskás D. (Lakatos L.), Orgován Gy., Bakos (Farkas M.), Varga K., Fekete Á., Nagy D. (Kántor T.)

Edző: Balogh Zoltán

Volán-Sényő: Kiss J. – Dóczi, Kató Cs., Székely Z., Orosz T., Pljutyinszkij, Ungi (Juhász P.), Csajkó, Bodnár G., File (Capatina), Tóth Cs.

Játékos-edző: Rubóczki Tibor.

Gólszerző: Fekete Á. (18.)
Balogh Zoltán: Gólokkal kellett volna nyernünk, de ehhez türelmesebben kellett volna játszanunk, az utolsó passzokba sok hiba csúszott, ezen változtatnunk kell.
Rubóczki Tibor: – Harmadik meccsünkön kaptunk ki zsinórban egy góllal, ami már egy kicsit bosszantó. Sokkal hatékonyabb támadójátéákra lenne szükségünk.