Sérültek és visszatérők
Hegedüs Tibor a keddi műfüves edzésen esett rosszul, és a korábban már műtött könyöke elrepedt. Begipszelték a karját, a gipszet csak jövő héten veszik le, várhatóan pár hétig eltart a gyógyulása.
Miskolczi László a futóedzésen húzódott meg, így ő is kihagy nhány napot.
Luis Ramos sérülése sem javult, ő szintén combizom húzódással bajlódik, így neki is pihenni kellett.
Ivan Zalehnek hosszúra nyúlt a gyógyulása, de már teljesen egészséges. Vasárnap az NB III-as csapatban pályára is lép. Az NB III-ban Nyírmada lesz a Szpari ellenfele.
Szilágyi Norbert már ismét edzésben van, hamarosan az ő visszatérésére is sor kerülhet.
Mint arról korábban írtunk Aco Stojkov a héten a macedon válogatottal készül, jövő szerdán Izlandon játszanak világbajnoki selejtezőt.