Sérültek és visszatérők

Minczér, Miskolczi, Hegedüs és Ramos is sérüléssel bajlódik, Zaleh vasárnapaz NB III-as csapatban ismét pályára lép. Nyíregyháza – Spartacus – szpari.hu
A Spartacus edzéseiről hétközben többen is hiányoztak sérülések miatt. Minczér Tibor továbbra is ágyéksérülése miatt nem játszhat, a napokban megműtik.

Hegedüs Tibor a keddi műfüves edzésen esett rosszul, és a korábban már műtött könyöke elrepedt. Begipszelték a karját, a gipszet csak jövő héten veszik le, várhatóan pár hétig eltart a gyógyulása.

Miskolczi László a futóedzésen húzódott meg, így ő is kihagy nhány napot.

Luis Ramos sérülése sem javult, ő szintén combizom húzódással bajlódik, így neki is pihenni kellett.

Ivan Zalehnek hosszúra nyúlt a gyógyulása, de már teljesen egészséges. Vasárnap az NB III-as csapatban pályára is lép. Az NB III-ban Nyírmada lesz a Szpari ellenfele.

Szilágyi Norbert már ismét edzésben van, hamarosan az ő visszatérésére is sor kerülhet.

Mint arról korábban írtunk Aco Stojkov a héten a macedon válogatottal készül, jövő szerdán Izlandon játszanak világbajnoki selejtezőt.