Shevelnek lesz játékengedélye
Ma délután Shevel mgkapta a vízumot,így várhatóan pénteken a játékengedélye is elkészül, holnap este gyakorol a csapat.
Ismét felhívjuk szurkolóink figyelmét arra, hogy szombaton a mérkőzés hét órakor kezdődik!
Ma délután a stadionban edzett a csapatunk. Továbbra is hiányzott sérülés miatt Szilágyi, Zaleh, Minczér. Mboussi, Cornaci és Dosso is kisebb sérülésekkel bajlódnak. Zabos Attila és Bárányos Zsolt ma délután már a többiekkel edzettek, mindketten játékra készek.
Az edzés után Révész Attila elmondta, hogy Sztojkov egyre dinamikusabban dolgozik, a jelek szerint gyorsan pótolja lemaradását.
Hiányzott a gyakorlásról Juruj Shevel, aki Ungváron a főkonzulátuson járt a vízumot intézni.
Az edzés után kaptuk a hírt, hogy a kijevi csatár vízuma elkészült. Így nincs akadálya, hogy pénteken megkapja a játékengedélyét, és szombaton szerepelhessen.
Klubmnedzserünk elmondta, hogy példaértékű volt az összegfogás, amit az ügyintézés során a vízum megszerzéséért tenni tudók mutattak:
- A hivatalokban minden segítséget megkaptunk, érezhető volt, hogy ez a klubunknak, a Szparinak és a focistáinknak szól. Ezúton mondunk köszönetet mindenkinek, aki segített ebben. Különösen a bevándorlási hivatal, és az ungári főkonzulátus munkatársai és a főkonzul segített sokat. Azt is tudni kell, hogy kényszerűségből kellett az ideiglenes vízum lejártát megvárni, mert voltak hivatalos iratok, amik csak utána készülhettek el. Most nincs akadálya, hogy megszerezzük Jurij játékengedélyét is.