Silvával szerződést bontottak – Nyíregyháza – Spartacus – (Szpari)
A Nyíregyháza Spartacus szerződést bontott Welton Silvával, a csatár télen érkezett a csapathoz.
A Nyíregyháza Spartacus klubvezetése és Welton Silva közös megegyezéssel szerződést bontottak. A brazil focista télen érkezett Nyíregyházára, az átigazolási időszakban. A Pápa játékos kölcsönbe jött a Szparihoz. A csatár korábban az MTK-ban is focizott, majd Európában és Közel-Keleten szerepelt különböző országokban.
A klub szakmai vezetése elégedetlen volt a csatár teljesítményével, ezért kezdeményeztek tárgyalást a szerződés felbontásáról, ami végül közös megegyezéssel mondtak fel.
A klub szakmai vezetése elégedetlen volt a csatár teljesítményével, ezért kezdeményeztek tárgyalást a szerződés felbontásáról, ami végül közös megegyezéssel mondtak fel.