Simon és Tóth eligazolt
Simon Gergő és Tóth Norbert kölcsönjátékosként eligazoltak.
Simon Gergely, a Szpari szerződött labdarúgója visszatért Baktalórántházáról, és Nagyecsed csapatában folytatja pályafutását. A csatár az új klubba is kölcsönjátékosként kerül.
Tóth Norbert, az NB III-as csapatunk kapusa, kölcsönszerződés alapján az NB II-es Baktalórántháza együtteséhez igazolt.