Simon és Tóth eligazolt

Simon Gergő és Tóth Norbert kölcsönjátékosként eligazoltak.

Simon Gergely, a Szpari szerződött labdarúgója visszatért Baktalórántházáról, és Nagyecsed csapatában folytatja pályafutását. A csatár az új klubba is kölcsönjátékosként kerül.

 

Tóth Norbert, az NB III-as csapatunk kapusa, kölcsönszerződés alapján az NB II-es Baktalórántháza együtteséhez igazolt.