Sipos az U-21-ben játszott
Szerdán az NB II-es Felcsút SE ellen játszotta idei első felkészülési mérkőzését a Róth Antal által irányított U21-es válogatott. A mérkőzésen a második félidőben szerepelt Sipos Tamás.
Az első játékrész egyetlen gólját a DVSC-TEVA játékosa, Dzsudzsák Balázs szerezte: a középpályás a 25. percben 20 méterről csavarta a Felcsút kapujába a labdát (1-0). A második félidő elején aztán Imrik László révén egyenlített az NB II-es gárda (1-1), majd a 86. percben tizenegyesből Tamási Zoltán révén a győzelmet is megszerezte a felcsúti csapat (1-2). Sipos Tamás a Szpari jobb oldali védőjátékosa a második félidőben játszott az U 21-es válogatottban. A nyíregyházi focista második alkalommal szerepel ebben a korosztályos csapatban, ősszel még az U19-ben játszott. A szpari.hu-nak emondta, hogy még ismerkedik az új csapattal, sok játékossal most találkozott először.
Magyarország U21 – Felcsút SE 1-2 (1-0)
Gólszerző: Dzsudzsák a 25. illetve Imrik az 55., Tamási (11-esből) a 86. percben.
Az U19-es válogatott tagjai Várhidi Péter vezetésével januárban kezdték a felkészülést a májusi, Írországban sorra kerülő Európa-bajnoki selejtezőkre. Az edzéseket Neumann Gábor vezeti. A válogatott tagja. Úr László a Szpari játékosa is. Laci, aki most végzi a középiskola ötödik évfolyamát, a ciprusi selejtező tornán is szerepet kapott. A keret február 8-án Budapesten találkozik, és edzőmeccset játszanak a Felcsúttal.
Magyarország U21 – Felcsút SE 1-2 (1-0)
Gólszerző: Dzsudzsák a 25. illetve Imrik az 55., Tamási (11-esből) a 86. percben.
Az U19-es válogatott tagjai Várhidi Péter vezetésével januárban kezdték a felkészülést a májusi, Írországban sorra kerülő Európa-bajnoki selejtezőkre. Az edzéseket Neumann Gábor vezeti. A válogatott tagja. Úr László a Szpari játékosa is. Laci, aki most végzi a középiskola ötödik évfolyamát, a ciprusi selejtező tornán is szerepet kapott. A keret február 8-án Budapesten találkozik, és edzőmeccset játszanak a Felcsúttal.